Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výstavy Červen 2012

17.6.2012 -Klubová výstava retrieverů Konopiště 2012 :

Nedělního víkendového dne jsme se s Buddýskem zúčastnili jedné z pořádaných výstav RK klubu - a to Klubové výstavy retrieverů na známém místě pod zámkem v Konopišti. Třída vítězů (šampiónů) byla na řadě hned jako první na úvod posuzování, což bylo perfektní, protože jsme byli ušetřeni zdlouhavému  -  většinou celodopolednímu - čekání, které na výstavách tohoto typu bývá. Počasí vyšlo perfektní - tak hurá do výstavního kruhu! V naší třídě se nás sešlo 10 krásných goldenů, kterých se ujala k posuzování paní rozhodčí z Anglie. Pejsci překrásní,tedy konkurence veliká. Paní rozdodčí se Buddýsek hodně líbil, dostal pěkný posudek a známku - Výborný. Na postup do pořadí jsme tentokrát potřebovali pouze přelínávat v jiném čase. Při závěrečném výběru pro určování počadi mi osobně nechala přeložit paní překladatelkou, že mám velice krásného psa, ale že na umístění to bude až příště, kdy bude  v lepší srsťové kondici . No platné nám to bylo pro tentokráte jako zmrzlému hubertus, ale alespoň mě potěšilo, že  nám to chtěla takto říct a tím Buddýska vlastně pro mne pochválit.

Po posuzování jsme si i společně s manželem udělali překrásnou vycházku do zámeckého parku. Pár foteček z tohoto prostředí shlédněte  v této fotogalerii.

23.6.2012 - MVP Intercanis Brno 2012 :

 Hned další sobotu jsme se zúčastnili každoroční mezinárodní výstavy psů, pořádanou v hale výstaviště BVV. Účast goldíků opět v hojném počtu, posuzovala paní rozhodčí z Rakouska. V naší třídě šampiónů se nás sešlo tentokráte 8 sličných psíků. Buddýsek se líbil a po velice pečlivém výběru do pořadí se nám podařilo získat 4. místo - tedy celkově hodnocení  - Výborný 4

Celý výstavní den jsme strávili v milé  společnosti našich přátel a známých od pejsků a jako bonus k tomu jsem se zde domluvila na setkání s mým bratrancem Tomem, který se zde z nedalekého bydliště v Brně vypravil se svou rodinkou a přáteli. Bylo to naše setkání po opravdu mnoha letech.....Je opravdu velice dobré využít cestování po výstavách také k takovýmto  setkáním.